Сходи, сходинки,
стільниці з граніту

 • Безкоштовний замір
 • Доставка
 • Монтаж з гарантією
Наша продукція

Гранітні стільниці

Кухонна стільниця з граніту – це вражаюча конструкція з природнього каменю. Стільниці з граніту гарно виглядають в будь-якому стилі приміщення, додаючи в проектування приміщення компонент розкоші.

Плюси стільниць з каменю
Секрет популярності таких робочих поверхонь в суттєвих перевагах:
 • надійність та витривалість до значних механічних навантажень, що важливо для облаштування робочої кухонної зони;
 • стійкість до вологи, гігієнічність, стабільність до агресивної сфери, коливанням температури та плісняви, по цій причині граніт можна розглядати, як один із найкращих і найбільш оптимальних матеріалів, що використовується;
 • не складне встановлення;
 • повна природна захищеність;
 • довгий період експлуатації.
Окрім цього, наша компанія надає можливість купити продукцію за найнижчими цінами в Києві, тому що ми виготовляємо конструкції з граніту з доставкою по всій Україні.

Граніт в дизайні кухні
В сучасному дизайні кухонь, робочі поверхні з каміння досить популярні. Вона стане окрасою кожного інтер’єру: як традиційного британського стилю, так і надсучасного.
Гранітна стільниця додасть кухні антикварної розкоші. Великий вибір кольорів граніту дає можливість обрати варіант, що більш гармонійно поєднується з єдиним дизайном певного приміщення. Внаслідок вдалого комбінування з металом та деревом, гранітна стільниця чудово пасуватиме кулуарному дизайну з електропобутовою технікою та обстановкою.

Гранітне підвіконня

Підвіконня з граніту не боїться різких змін температури, що визначені опалювальним періодом, прямими сонячними променями та іншими негативними умовами. Граніт від виробника пасуватиме вашому дизайну, тому що камінь – це приклад стабільності та міцності.

Забарвлення і структура
Кольорова палітра граніту досить широка, що дає можливість додати його в будь-який дизайн. Найпопулярніші в Україні: чорний, зелений, червоний. Тому що це використаний природній матеріал, зображення та структура, що в свою чергу мають особливу глибину, чарівність та неповторність. Кожен знайде для себе оптимальну модифікацію.

Гранітні сходи

Оброблений камінь володіє художньо привабливою структурою, в якій унікальне зображення формується природою за рахунок мінеральних елементів різних кольорів.

За різними аспектами сходи з граніту можна поділити на відповідні різновиди:
 1. За видом монтажу вони бувають суцільні, якщо всі сходи виготовляються з кременю, або накладні;
 2. За формою – прямі з суцільної плити протяжністю на ширину сходини, що розміщені по радіусу і багатокутні, що виготовляють окремими сегментами згідно попередньо скинутих лекал;
 3. За фактурою вони можуть бути глянцеві, матові (використовують для зовнішніх входів або вуличних систем).
Сходи з граніту практичні та естетичні, а використання різних кольорів даного кременю розширює можливості вибору для кожного інтер’єру або екстер’єру споруди.
Із якого каменю?

Граніт – це матеріал, що знаходиться в числі найміцніших. Він володіє значною щільністю
І трапляється в природі сіруватого, червоного, рожевого кольорів, а крім цього різними їх відтінками
(від жовтуватого до бурого і вугільного).

Василівка
Дідковичі
Капустянський
Корнинський
Лабрадорит
Лезниківський
Маславка
Межерічка
Покостівський
Токівський
Переваги нашої продукції
Камінь з кращих
родовищ України
Вічний термін експлуатації,
зносостійкість
Унікальні відтінки
і візерунки створені природою
100% екологічний
природний камінь
Полірована поверхня
приємна на дотик
Універсальне застосування
зовнішньої та внутрішньої обробки
Розрахувати вартість замовлення
Заповніть форму
Про нас

Ми спеціалізуємося на виробах з граніту, обробці та ремонту каменю.
Виконуємо замовлення будь-якої складності від простих і стандартних замовлень до надскладних проектів. Наша команда – це досвідчені спеціалісти та дизайнери, які виготовляють гранітні вироби, втілюючи найкращі рішення дизайну та практичності.
ProfGranit - це якість, сервіс та понад 300 задоволених клієнтів по всій Україні.

7
300+
1000
Наші гарантії
Сертифікований
камінь
Кваліфікована
команда
Офіційний
договір
Відгуки
Екатерина 20.07.18

Я благодарна команде «Профгранит» за профессиональный подход в работе. Заказала столешницу на кухню – сделали все быстро и очень красиво! Во время ремонта на кухне приходилось сталкиваться с разными мастерами, но работать с вашими сотрудниками – одно удовольствие. Всем друзьям и знакомым буду рекомендовать вас!

Сергей 10.02.19

Сегодня ваши ребята закончили установку гранитных ступеней. Моя жена не может налюбоваться. Выглядит очень эффектно, а работа выполнена на высоком уровне. Отдельное спасибо менеджеру за детальную консультацию. Мы сомневались делать эти ступени или нет, но компетентные доводы и ответы на все наши вопросы убедили сделать правильный выбор. Обращаясь к руководству и мастерам хочу сказать огромное спасибо за такой подход в работе.

Олексій 20.03.19

Замовляли підвіконня з граніту для приватного будинку. Всі роботи виконані дуже якісно з дотриманням термінів виконання. Спеціалісти допомогли підібрати оптимальний колір, який відповідає стилю кожної кімнати. За це окрема подяка. Вже минуло понад 7 місяців, а ми досі не можемо намилуватися цією красою. Декільком друзям вже дали ваш номер телефону )

Як ми працюємо
1 Заявка
2 Замір
3 Договір
4 Доставка і монтаж
Пам'ятники з граніту

Також ми виготовляємо гранітні пам'ятники.
Більше інформації Ви можете отримати за посиланням.

Контакти
м. Київ, Проспект Відрадний 52 (Качалова)